Home / Guitars / Archtop Guitars / Eastman Archtop Guitars / Eastman AR603CE-15-CS Electric Archtop
Eastman AR603CE-15-CS Electric Archtop
Jim Fisch 15" Archtop Cutaway with Classic Sunburst Finish
This guitar includes an archtop hardshell case.
Receive an in stock email notification for this item as soon as it becomes available.
Item: 9910
Guitar Specs
You Might Also Like...
Wegen Twins Picks 2.5 (2 pack) White
Same thickness as the GP250 but smaller over all dimensions. Provides better control with out losing tone. Seems to work nicely on shorter scale guitars. 27.5 mm long, 23.3 mm wide, 2.5 mm thick. (two per pack).